Меню Закрити

Про нас

Медичний центр (МЦ) «Візіон» створено у 2018 році як західний філіал Центру рентгенівських технологій Асоціації радіологів України (ЦРТ АРУ). В Центрі встановлено сучасне вітчизняне цифрове рентгенодіагностичне обладнання виробництва групи компаній «ТЕЛЕОПТИК», продукція якої працює у 22 країнах світу, зокрема у Західній Європі, США та Південній Кореї.

У МЦ «Візіон» працює експерт Центру рентгенівських технологій АРУ, рентгенолог вищої категорії Дьолог Марія Іванівна. Нею проводяться рентгенографічні дослідження з використанням цифрової технології візуалізації рентгенівських зображень.

На базі МЦ «Візіон» щорічно проводяться Школи цифрових технологій, організаторами якої є Всеукраїнська асоціація рентгенологів та Центр рентгенівських технологій АРУ. На лекціях та майстер-класах, які проводяться в рамках Школи, свої професійні знання удосконалюють рентгенологи не тільки із Закарпаття, а й з усіх регіонів України. Заняття у Школі ведуть експерти ЦРТ АРУ та кращі спеціалісти з променевої діагностики країни.

У МЦ «Візіон» Ви маєте можливість отримати не тільки кваліфіковану діагностичну допомогу, а й уважне ставлення до себе, тому що уважність та турбота про кожного пацієнта є пріоритетами у роботі Центру!

Рентгенографічні дослідження в МЦ «Візіон» виконуються на цифровому рентгенодіагностичному комплексі КРДЦ-03-АЛЬФА