Меню Закрити

Радіологічні заходи, присвячені 140-річчю Лампи Пулюя

Напередодні Міжнародного дня медичної фізики та Міжнародного дня радіології Всеукраїнська асоціація рентгенологів та Українська асоціація рентген-лаборантів та радіологічних технологів разом з Івано-Франківським державним медичним університетом, Національним технічним університетом «ХПІ» та Центром рентгенівських технологій АРУ за підтримки Видавниче-інформаційного центру «Медицина України» та компанії «ТЕЛЕОПТИК» провели в Яремче 5 та 6 листопада школи-семінари для рентгенологів та рентген-лаборантів, присвячені 140-річчю створення нашим співвітчизником І.П. Пулюєм прототипу рентгенівської трубки – Лампи Пулюя, за допомоги якої ще у 19-му сторіччі вже робилися рентгенівські знімки, зокрема і в Україні. 

5 листопада відбулася Школа-семінар для рентген-лаборантів та радіологічних технологів «Радіологія вчора та сьогодні: від Лампи Пулюя до сучасних технологій радіологічної візуалізації», а 6 листопада – Школа-семінар для радіологів    «Променева діагностика легеневого та позалегеневого туберкульозу». За 2 дні в заходах взяли участь понад 130 вакцинованих рентген-лаборантів та рентгенологів із 10 регіонів країни. Учасники Шкіл-семінарів мали можливість не тільки слухати лекції, але й спілкуватися з колегами та насолоджуватися чудовими краєвидами осінніх Карпат.

Приємно зазначити, що до програми радіологічних заходів було включено 2 доповіді від медичного центру «Візіон» – «Укладки пацієнтів при найчастіших рентгенографічних дослідженнях» та «Роль рентген лаборанта в забезпеченні якості мамографічних досліджень»

Опубліковано в Заходи

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *